Kurumsal

RMB Mühendislik; bir inşaat projesinin tümünü, profesyonel kardosu ve mühendisleri ile yapar ve teslim eder. Firmamız talepler doğrultusunda, bir inşaatın bütün işlerini yapabilecek kapasitededir.

Önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden RMB Mühendislik sektöründe öncü bir firma olma yolunca ilerlemektedir. İşimizi profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile yürütmekteyiz. Aldığımız işleri zamanında ve kaliteli teslim etmek müşteri memnuniyetimizi arttırmaktadır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

RMB Mühendislik; Yapı inşaası gibi kalıcı değerler üretme sorumluluğunun bilincinde olan firmamız kurulduğu ilk günden bu yana güven inşaa etmeyi kendine ilke edinmiş, kalite ve estetiği de güven yapı taşları üzerine oturtmayı başarmıştır.

RMB Mühendislik, her geçen gün büyüyen kadrosuyla ve değişmeyen kalite anlayışıyla kurulduğu günden bu yana sayısız projelere imza atmıştır.

RMB Mühendislik olarak kaliteli malzeme kullanımı,güvenilir personeller yetiştirilmesi ve prensipli bir çalışma sistemi kurulmasına verdiğimiz önemle hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak yegane firma olamaya çalışıyoruz. Kaliteli işçiliğimizle ve yaptığımız imalatlarla adımızdan söz ettirirken, zamanın sizin için önemini de biliyoruz. Bu yüzden üstlendiğimiz işleri hem zamanında hem de en iyi şekilde bitirmeye özen gösteriyoruz.

Ekibimiz

Duyuru

Yeni Web Sitemiz Yayınlandı.
Modern arayüzü ile daha çok bilgi

Siz değerli müşterilerimiz için; Daha geniş kapsamlı ve modern arayüzü ile kullanışlı web sitemiz yayınına başladı. Bimoda İnşaat sektöründe tüm gereklerinizi karşılayacaktır.

İnşaat Tasarımında Yeni Dönem
Modern Tasarımlar, Yenilikçi Fikirler

Sizler için düşünüp yaşanılabilir, ferah ve huzurlu yapılarımız ile yaşam alanlarını şenlendiriyoruz. Evinizdeki rahatlığı bu projeler ile bulacaksınız.

Önemli Bilgiler

  • Demir filizler yerden, (demir çapı x 40) kadar yüksekte olmalı, yani 25mm lik kalın demir ise 25x40=100cm yüksekte olmalıdır. Demir çapı kalınlığı etkiler ve genelde "fi" cinsinden söylenir, "fi 15 lik demir, fi 20 lik demir" vs...
    Uzman Mimar
  • 1m3 beton = 2.350 kg/m3 (yüzde 2 az veya fazla olabilir) Yani 1m3 beton ortalama 2350 kilogram dır.
    Beton uzmanı
  • Yüzde 75 kum-çakıl-mıcır, yüzde 15 su, yüzde 10 çimentodur. Tabii betonun cinsine göre oynar bu değerler.
    Beton Uzmanı